Trening grupowy – sposób na zgrabną sylwetkę w dobrym towarzystwie!

Trening w grupie zaprzyjaźnionych osób, pod okiem wykwalifikowanego trenera, to świetna droga do zgrabnej sylwetki! Będziecie się wzajemnie wspierać i motywować do dalszej pracy nad kondycją fizyczną i pięknym ciałem, razem poczynicie pierwsze kroki i przełamiecie pierwsze trudności. Nie znasz tu nikogo? Nic nie szkodzi! Wspólne ćwiczenia zbliżają ludzi, a sukcesy będą Was tak samo cieszyły! Może to dobry kierunek do zawarcia nowych przyjaźni?:)

Grupa motywuje do działania!

Ćwicząc regularnie w grupie, według wytycznych profesjonalnego trenera, postarasz się bardziej – będzie Ci zależało, żeby nie odstawać od innych, nie będziesz szukać wymówek, by opuszczać zajęcia. Mając podobny cel wspólnie go szybciej osiągniecie, razem sprostacie wyzwaniu, a widząc efekty swojej ciężkiej pracy podzielicie także radość z jej rezultatów!

Jeśli mieszkasz w Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie lub Rąbieniu masz do nas zaledwie kilka kroków. Czas – start!

Trenerzy grupowi

Natalia Sikorska- Manager klubu, trener personalny, instruktor fitness

Sport od zawsze był ważną częścią jej życia. Trenowała lekkoatletykę, piłkę nożną i taniec. Jak sama mówi, aktywność fizyczna daje jej wiele radości i satysfakcji. Dlatego też połączyła pracę z pasją i od 7 lat zawodowo zajmuje się zajęciami fitness. W późniejszym czasie odkryła swoje zamiłowanie do siłowni, postanowiła więc rozwinąć to kończąc kurs Trenera Personalnego, Kulturystykę a także otworzyć własną działalność mobilnego Trenera Personalnego- Homefit.

Jest zwolenniczką łączenia różnych form treningu. Jednak trening siłowy pozwala jej pokonać własne bariery, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Należy do grupy optymistów i w każdym widzi potencjał. Jej motto brzmi: „Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać.”

Natalie można spotkać w klubie: 

Poniedziałek:

17:30 Tbc ( trening ogólnorozwojowy)

Piątek:

19:30 Tabata

Witold Gluck- Instruktor fitness, trener personalny

Instruktor fitness i Trener Personalny. Jak sam twierdzi jest już dojrzałym juniorem. Do fitnessu trafił drogą od pasji do zawodu zdobywając bogate doświadczenie. Obecnie  specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych min. Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior, Gimnastyka poranna, Pilates. Nie stroni też od form takich jak tabata czy trening obwodowy jednak zawsze stara się uwzględnić indywidualne możliwości i ograniczenia klientów. Pracuje też w klinice rehabilitacji Columna Medica w Łasku gdzie prowadzi Treningi Personalne i zajęcia grupowe. Mocno stawia na edukację własną i swoich klientów.

Witka możecie spotkać w naszym klubie:

Wtorek:

9:00 Zdrowy Kręgosłup

Czwartek:

8:00 Zdrowy Kręgosłup

Renata  Struska- Instruktor jogi

Z zawodu Ekonomistka. Od 2008 roku joga stała się dla niej pasją i sposobem na życie. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała i nadal zdobywa pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli.  Od 2013 roku jest dyplomowanym nauczycielem jogi według metody Sivanandy, ukończyła również państwowy kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności Hatha Joga pod kierownictwem prof. J. Szopy. Cały czas pogłębia swoją wiedzę u wykwalifikowanych nauczycieli. Codzienna praktyka daje jej radość, siłę, poprawę jakości życia oraz głęboką satysfakcję z pokonywania własnych ograniczeń.

Aby zrozumieć, czym jest joga, trzeba jej próbować!

Renatę możecie spotkać w naszym klubie:

Wtorek:

19:00 Pilates

20:00 Joga

Czwartek:

19:00 Pilates

20:00 Joga

Blanka Pacewicz- Instruktor Zumby

Od małego aktywnie uprawiała różne sporty, taniec i gimnastykę artystyczną, ale to ZUMBA skradła jej serce! Po 9 latach postanowiła przekazać swoją miłość i radość życia innym stając się licencjonowanym instruktorem ZUMBA FITNESS oraz ZUMBA KIDS&KIDS JR. Z myślą o najmłodszych FitPlazowiczach ukończyła również kurs Fit and Jump i wspólnie z dziećmi wyskakuje nadmiar energii 🙂

Blanka jest szczęśliwie zakochana w FitPlazie od początku jej istnienia i zostaje na dłużej <3

Blankę możecie spotkać w naszym klubie:

Środa:

17:30 Trampoliny dla dzieci

19:00 Zumba

Czwartek:

17:00 Zumba dla dzieci

18:00 Zumba

Ania Gajdowicz-instruktor fitness, trener personalny

Magister filologii germańskiej. Aktywność fizyczna towarzyszyła jej od zawsze. Zaczynała od szkolnych SKSów, grała w piłkę ręczną. Ponadto Ania jest pasjonatką jazdy na łyżwach tańca (bachata, salsa), a także treningu fitness, gdzie z czasem ten trening stał się jej sposobem na życie. Zamiłowanie do sportu pomimo 10 letniego doświadczenia nie zatrzymuje jej ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy w tej branży. Jeździ na różnorakie szkolenia, warsztaty, konwencje fitness.

 

Ukończyła wiele szkoleń, między innymi:

 • Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej
 • Fight kick
 • Step basic
 • Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych
 • Total Muscle Training -> TMT level 1
 • Ovoball
 • Zdrowy kręgosłup
 • Stretching
 • Tubing
 • Bosu
 • Basic Personal Trainer
 • TRX
 • Ponadto uczestniczyłam w licznych konwencjach, warsztatach fitness I tanecznych

 

Dla naszej Ani najważniejszy jest Twój uśmiech po treningu, rozbudzenie Twojej motywacji do cięższej pracy, a także zwiększenie świadomości własnego ciała.

Anie można spotkać w naszym klubie:

Środa:

18:30 Płaski Brzuch

Czwartek:

17:30 Body Step

18:30 Trening Obwodowy

Karina Sikorska- instruktor fitness

Trenerka personalna, która specjalizuje się w formach mentalnych. Najbardziej lubi pilates oraz stretching, ponieważ na takich zajęciach wzmacnia się ciało, ale odpoczywa głowa. Karina łączy ze sobą doświadczenia psychologiczne z aktywnością fizyczną. Uważa, że jesteśmy całością, dlatego w treningu oprócz poprawienia samopoczucia warto popracować nad wiarą w siebie i pozytywnym nastawieniem.

Karinę można spotkać w naszym klubie:

Środa:

17:00 Pilates mocne plecy

18:00 Prozdrowotny Stretching

Julita Żyłka- Instruktor fitness, Tancerka, Choreograf, Instruktor tańca hip hop

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Współpracowała z różnymi szkołami tańca w regionie łódzkim, dzięki którym na jej koncie znalazły się liczne zawody, pokazy, występy sceniczne, spektakle tetaralne. Zajęcia fitnessowe tj.: GT Training, Tabata, ABT/BPU (brzuch, uda, pośladki), Ketteball, Jump, Płaski brzuch, Pilates, Streching. Dodatkowo wymaga od siebie wiele, dlatego stara się nieustannie rozwijać w zakresie fizycznym, mentalnym oraz artystycznym, aby móc przekazywać tę wiedzę innym.

Kursy i szkolenia:

-Certyfikat uzyskania licencji trenera GT
-Certyfikat ukończenia kursu na instruktora tańca hip hop
-Dyplom OM Aerobik Instruktor:
-szkolenie podstawowe
-szkolenie OM Aerobik Instruktor
-szkolenie OM Body Instruktor
-szkolenie OM Step Instruktor

-Metodyka treningu Kettleball

-Certyfikat ukończenia szkolenia „Budowanie pośladków” – PTA Academy

-Certyfikat ukończenia szkolenia „Kształtowanie kobiecej sylwetki” – Centrum szkoleń sportowych
-Praktyki pedagogiczne wychowania fizycznego;
Szkolenia z zakresu tańca: hip hop, new age, new style, dancehall, ragga, house, jazz, współczesny

Weronika Ososko – Fitness Instruktor

Studentka Organizacji Sztuki Filmowej w Łódzkiej Szkole Filmowej. Z fitnessem związana od siedmiu lat. Ukończyła kurs basic aerobic z elementami zajęć mentalnych oraz kurs treningu funkcjonalnego. Jej ulubiona formą fitnessu są pilates, joga oraz ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem ciężaru ciała.

Weronikę można spotkać w klubie: 

Poniedziałek:

17:00  Roll & Stretch

18:00 Fit Ball/ Pilates

Tomasz Pawlak- Instruktor Krav Maga

pełni służbę w Policji od ponad dwudziestu lat. Od ponad piętnastu lat, zajmuje
się szkoleniem policjantów z zakresu taktyki i technik interwencji policyjnych oraz wyszkolenia strzeleckiego. Systemem Krav Maga zainteresował się na początku swojej pracy szkoleniowej, podczas poszukiwań skutecznej i jednocześnie prostej metody samoobrony i obezwładniania napastnika. Krav Maga bardzo szybko stała się jego życiową pasją. Dzięki temu w ciągu kilku lat dołączył do grona kadry instruktorskiej UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION i od 2014 roku jest licencjonowanym instruktorem. Aby dobrze poznać system, a później doskonalić zdobyte umiejętności, bierze udział w licznych warsztatach szkoleniowych realizowanych przez Mastera Tomasza Adamczyka, a także instruktorów z Izraela – kolebka Krav Maga.

Dodatkowo posiada również uprawnienia:

-Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością samoobrona

-Instruktor strzelectwa sportowego

-Magister kultury fizycznej i zdrowotnej

Tomasza można spotkać w klubie: 

Środa:

20:00 Krav Maga

Piątek:

20:00 Krav Maga

  Alessandro Magini (Aleks)- Trener Personalny, Instruktor fitness

Sport towarzyszy mu od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej grał w piłkę nożną.

Stało się to jego pasją, a z czasem sposobem na życie.

Zdobył certyfikat trenera personalnego, doradcy dietetyki sportowej i suplementacji.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych kursach, co przekłada się na profesjonalizm i rzetelność w pracy.

Treningi dopasowuje do indywidualnych możliwości klienta i cech motorycznych, dbając o właściwą motywację i bezpieczeństwo podczas zajęć.

Aleksa można spotkać w naszym klubie:

Poniedziałek:

9:00 Trening Obwodowy

10:00 Zdrowy Kręgosłup

Wtorek:

9:00 Brzuch Uda Pośladki

Czwartek:

9:00 Trening Siłowy dla kobiet

Monika Bąkowska- Instruktor zumby oraz strong by zumba

Instruktor  rekreacji  ruchowej specjalność fitness nowoczesne formy gimnastyki,  trener personalny, instruktor Zumba fitness oraz Strong by Zumba.  Absolwentka Pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim, absolwentka szkoły muzycznej w Pabianicach. Swoje pierwsze kroki związane z ruchem stawiała tańcząc w zespołach  tanecznych, z którymi zdobywała liczne nagrody na konkursach ogólnopolskich. Zarówno w kategoriach formacji, duetów i solo.

Monike można spotkać w klubie: 

Poniedziałek: 

18:30- Strong by zumba

Julitę można spotkać w naszym klubie w:

Poniedziałek:

19:30 Jump+ Obwód

Środa:

19:30 Tabata

Piątek:

17:00 Prozdrowotny Stretching

18:30 Jump+ Obwód

Justyna Głogowska- Instruktor tańca

Od 11 roku życia tancerka tańca towarzyskiego zrzeszona w Polskim Towarzystwe Tanecznym (PTT) Jej główną domeną są tańce latynoamerykańskie w których posiada klasę mistrzowską. Ma za sobą wiele wygranych na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Swój warsztat taneczny poszerzyła o nowe taneczne style tj salsa i bachata, które poznała na wielu warsztatach tj m.in PURA BACHATA MALLORCA. Od 8 lat choreograf, instruktor tańca towarzyskiego, użytkowego oraz przygotowuje młode pary do pierwszego tańca.

Justynę można spotkać w klubie: 

Niedziela:

10:00  Salsa/Bachata Solo

11:00 Latino Mix Solo

Sylwia Sobera- Instruktor fitness

Od najmłodszych lat związana z tańcem, sportem. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego.

Od 2007 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, instruktor indoor cycling.

Uczestniczka wielu konwencji, maratonów, eventów.

Fitness to jej największa życiowa pasja, która napełnią ją energią , daje radość i spełnienie w życiu osobistym i zawodowym.

Ulubioną formą zajęć Sylwii są choreografie, treningi wzmacniające o wysokiej intensywności oraz indoor cycling.

Na swoich zajęciach zwraca dużą uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, zadowolenie uczestników.

Kocha ludzi i zaraża ich pozytywną energią.

Motto życiowe: „Nigdy się nie poddawaj, nigdy nie rezygnuj…”

Sylwie możecie spotkać w naszym klubie:

Wtorek:

17:30 Fit Figura

18:30 Sexy Pupa