Trening grupowy – sposób na zgrabną sylwetkę w dobrym towarzystwie!

Trening w grupie zaprzyjaźnionych osób, pod okiem wykwalifikowanego trenera, to świetna droga do zgrabnej sylwetki! Będziecie się wzajemnie wspierać i motywować do dalszej pracy nad kondycją fizyczną i pięknym ciałem, razem poczynicie pierwsze kroki i przełamiecie pierwsze trudności. Nie znasz tu nikogo? Nic nie szkodzi! Wspólne ćwiczenia zbliżają ludzi, a sukcesy będą Was tak samo cieszyły! Może to dobry kierunek do zawarcia nowych przyjaźni?:)

Grupa motywuje do działania!

Ćwicząc regularnie w grupie, według wytycznych profesjonalnego trenera, postarasz się bardziej – będzie Ci zależało, żeby nie odstawać od innych, nie będziesz szukać wymówek, by opuszczać zajęcia. Mając podobny cel wspólnie go szybciej osiągniecie, razem sprostacie wyzwaniu, a widząc efekty swojej ciężkiej pracy podzielicie także radość z jej rezultatów!

Jeśli mieszkasz w Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie lub Rąbieniu masz do nas zaledwie kilka kroków. Czas – start!

Trenerzy grupowi

Agata „Pchełka”  Gostyńska

Absolwentka Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Uniwersytetu Łódzkiego.
Instruktorka/Tancerka i choreografka, wielokrotna Mistrzyni Polski w formacjach hip-hopowych, disco dance, jazzowych a także show dance. Mistrzyni Świata solo juniorów w hip-hopie.

Obecnie Instruktorka  Rekreacji Ruchowej ze spec. fitness nowoczesne formy gimnastyki, licencjonowana instruktorka Fit and Jump oraz Trener Personalny.
Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 6 lat w Czarnych Stopach. Była tancerką i instruktorem w Cube Dance Elit a następnie w Lilla House, Riviera, Akademia Tańca w Łodzi i Beauty Line studio modelowania sylwetki w Aleksandrowie Łódzkim. Była instruktorką zajęć fitness oraz zajęć na trampolinach w Evergym, BLU , Adidasy i Obcasy, Zielony Romanów, Studio Tańca 4U oraz Fit and Jump Księży Młyn. Uczestniczyła jako tancerka w Dance Maniach organizowanych przez Egurrola Dance Studio a także brała udział w Bitwie tanecznej Piróg kontra Mucha w YCD. Tańczyła w Musicalu „ Staś tańczy i śpiewa”

W 2011r. wyróżniona podczas castingu Łowimy talenty dzięki czemu tańczyła na scenie podczas koncertu z Kamilem Bednarkiem.

Udzielała się w Strefie Ojca oraz w Świetlicy środowiskowej w Zgierzu gdyż kocha pomagać i spędzać czas z dziećmi. Nigdy się nie poddaje i zawsze oddaje 100 % siebie.

Na jej zajęciach nigdy nie jest spokojnie i nudno.

Żenia Ivanchukova

Absolwentka SMART FITNESS ACADEMY na Ukrainie. Certyfikowany specjalista programów grupowych w zakresie aerobiku, step-aerobiku, treningu funkcjonalnego i siłowego. Warto przyjść do niej na trening bo stawia na jakość i technikę ćwiczenia dzięki czemu każdy z jej podopiecznych może osiągnąć najlepszy efekt. Jej wizytówką jest pozytywna energii, super nastój i ciekawe zajęcia. Uwielbia metamorfozy i te uczucie kiedy ludzie z radością idą na jej treningi. Była założycielką i kierownikiem projektu „Indeks szczupłości” na Ukrainie, przy pomocy którego 12 dziewczyn z masą większą niż 100 kg miało możliwość schudnąć i zobaczyć w lustrze swoją szczupłą sylwetkę. Jest trenerką współpracującą z najlepszymi sportowcami, projektantami odzieży, fotografami żeby jej treningi były zgrane z aktualnymi trendami i współczesną metodyką, która zmienia stosunek do samego siebie a głównie pozwala schudnąć. W ciągu  ostatnich 5 lat przy jej pomocy schudło ponad 170 osób.

Natalia „ Siłaczka”  Sikorska

Sport od zawsze był ważną częścią jej życia. Trenowała lekkoatletykę, piłkę nożną i taniec. Jak sama mówi, aktywność fizyczna daje jej wiele radości i satysfakcji. Dlatego też połączyła pracę z pasją i od 7 lat zawodowo zajmuje się zajęciami fitness. W późniejszym czasie odkryła swoje zamiłowanie do siłowni, postanowiła więc rozwinąć to kończąc kurs Trenera Personalnego, Kulturystykę a także otworzyć własną działalność mobilnego Trenera Personalnego- Homefit.

Jest zwolenniczką łączenia różnych form treningu. Jednak trening siłowy pozwala jej pokonać własne bariery, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Należy do grupy optymistów i w każdym widzi potencjał. Jej motto brzmi: „Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać.”

Robert ‚Batman’ Baryłko

Od najmłodszych lat związany ze sportem. W wieku 14lat zaczynał jako tancerz Break Dance i Popping zdobywając w tej dziedzinie kilka medali na ogólnopolskich turniejach. Od 2015r. prowadzi własną działalność, która obejmuje m.in usługi z zakresu  Animacji czasu wolnego dla dzieci. Dodatkowo posiadacz niebieskiego pasa i czynny zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu to właśnie w tej dyscyplinie sportu aktualnie się rozwija i aktywnie startuje w zawodach reprezentując klub United Gym. W zajęciach ogólnorozwojowych dla dzieci wykorzysta nabyte metody treningowe wpływające na kondycję, wzmacniające i poprawiające koordynację ruchową nie zabraknie elementów dobrej zabawy, integracji i rywalizacji.

Kursy/Szkolenia: Instruktor rekreacji ruchowej specjalność Kulturystyka, Instruktor rekreacji ruchowej specjalność Animacja czasu wolnego i opieka nad osobą starszą, Szkolenia z zakresu odżywiania i suplementacji w sporcie, kurs pierwszej pomocy 

Osiągnięcia:
1,3miejsce- II Mistrzostwa Europy Cavalcanti BJJ
2miejsce- Open GI BJJ
2miejsce- IV Mistrzostwa Europy CBJJP BJJ GI
Kilka medali na zawodach ALMMA w formule BJJ GI i NO GI

Agnieszka „ Fela” Feliniak

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Instruktorka fitness oraz tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Jako tancerka przez ponad 10 lat brała udział w licznych pokazach i zawodach. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2017 roku uzyskując tytuł instruktora fitness w szkole Open Mind, Fitness stał się jej sposobem na życie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.

Ukończone szkolenia:
-OM® Szkolenie Teoretyczne
-OM® Aerobik Instruktor
-OM® Body Instruktor
-OM® Step & Shape Instruktor

Instruktor Lejdis Bungee – Bungee Gym
Zdrowy Kręgosłup – Centrum Rehabilitacji i Sportu Fizjo Corps
HIIT Interval Training – Personal Roll
Anatomia Funkcjonalna – PTA
ActiveRoll Education Masaż Powięziowy – Personal Roll

Witold Gluck

Instruktor fitness i Trener Personalny. Jak sam twierdzi jest już dojrzałym juniorem. Do fitnessu trafił drogą od pasji do zawodu zdobywając bogate doświadczenie. Obecnie  specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych min. Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior, Gimnastyka poranna, Pilates. Nie stroni też od form takich jak tabata czy trening obwodowy jednak zawsze stara się uwzględnić indywidualne możliwości i ograniczenia klientów. Pracuje też w klinice rehabilitacji Columna Medica w Łasku gdzie prowadzi Treningi Personalne i zajęcia grupowe. Mocno stawia na edukację własną i swoich klientów.

Renata „ Choco” Struska

Z zawodu Ekonomistka. Od 2008 roku joga stała się dla niej pasją i sposobem na życie. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała i nadal zdobywa pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli.  Od 2013 roku jest dyplomowanym nauczycielem jogi według metody Sivanandy, ukończyła również państwowy kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności Hatha Joga pod kierownictwem prof. J. Szopy. Cały czas pogłębia swoją wiedzę u wykwalifikowanych nauczycieli. Codzienna praktyka daje jej radość, siłę, poprawę jakości życia oraz głęboką satysfakcję z pokonywania własnych ograniczeń.

Aby zrozumieć, czym jest joga, trzeba jej próbować!

Roksana „Roxi” Saniuk

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy”’, z którym to w latach 2000-2005 zdobyła wielokrotnie mistrzostwo polski oraz czołowe miejsca  na europejskich i światowych zawodach.  Od roku 2005 roku była członkiem grupy Fresh’n’Funky jednej z liderów w Polsce pracujących z gwiazdami sceny muzycznej. Tańcem hip hop zajmuje sie od ponad 17 lat  bierze udział w wielu eventach i klipach oraz pokazach tanecznych m.in dla Levis , Puma ,Mini Morris  oraz pracowała  oraz gwiazd takich jak Marina , Doda , Margaret. Swoje umiejętności taneczne szkoliła w prestiżowych szkołach tańca w Los Angeles w Kaliforni. Obecnie jest również tancerką Teatru V6 w Łodzi .
Roxi jest finalistką drugiej edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią, pracą, ale przede wszystkim miłością i pasją do tańca.

Kasia „Katka”  Kowalska

Wytrwała i kreatywna instruktorka sportu o specjalności fitness, trener personalny, licencjonowany instruktor Fit and Jump, prywatnie mama dwójki dzieci. Ukończyła kurs Bungee Fitness, ACTIVEROLL Education Masaż Powięziowy oraz instruktora Pilates. Poza tym stale zwiększa swoje umiejętności i kwalifikacje. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała podczas zajęć i zastępstw w wielu klubach (m.in. Fabryka Centrum Sportu, Strefa Ruchu, Fit and Jump Konstantynów Łódzki, Energy, Shape Fitness&Wellness Ksawerów, Fit Up Stryków, Szkoła Tańca Eskadra, Fit and Jump Łask, Klub Fitness Academy Jupiter). Chętnie uczestniczy w charytatywnych imprezach sportowych, które poszerzają jej spojrzenie na rolę instruktora. Miłość do ruchu zaszczepiła w niej śp. babcia, wieloletnia nauczycielka w-fu, dzięki której od dziecka brała udział w różnych zawodach sportowych. Aktywność fizyczna uszczęśliwia ją od zawsze. Praca instruktora to dla niej przede wszystkim spełnianie życiowej pasji. Uwielbia uświadamiać ludzi, dopasowywać cel zajęć do poszczególnych grup. Przywiązuje szczególną wagę do świadomego życia, w tym świadomego treningu i odpowiednio przystosowanych posiłków. Na zajęciach pilnuje prawidłowej techniki oraz oddechu, poświęca czas każdemu z uczestników. Krzyczy, motywuje, ale też żartuje.

Blanka „Bunia”Pacewicz

Zumba Fitness i Zumba Kid’s & Kid’s Jr. Instruktor
Od najmłodszych lat jej życie kręci się wokół sportu- Zaczęła w szkole podstawowej trenować łucznictwo i zdobyła tytul wicemistrzyni województwa mazowieckiego w kategorii juniorów, następnie uprawiała 5 lat gimnastykę artystyczną, aby potem rozkochać się w rożnych technikach tańca- od jazzu przez salsę, aż po energetyczny hip-hop . Zumba zawładnęła jej sercem 8 lat temu- intensywne treningi, wyjazdy, maratony. Po kilku latach zdobyła tytuł instruktora, aby móc dzielić się swoją pasją, uwielbieniem dla tańca i muzyki latynoamerykańskiej oraz szerzyć miłość do Zumby wśród dużych i małych kursantów!

Adrianna „Marsijana”  Marjańskka

Zajęcia Zumba fitness poznała w 2009 roku, natomiast instruktorem Zumba fitness jest od października 2013 roku. W 2016 roku przeszła również szkolenie na Instruktora Zumba Kids & Zumba Kids Jr. Od roku prowadzi animacje Zumbowe i taneczne w klubie ElCubano w Łodzi, gdzie można ją spotkać w każdą sobotę.

Najlepiej z Zumbowych rytmów czuje się w Reggaetonie, z którego obecnie przechodzi szkolenie, więc może niedługo będą to jej kolejne zajęcia w grafiku. 

Joanna Furmańska

Dyplomowana Instruktorka fitness i dietetyk kliniczny. W fitnessie zakochała się 8 lat temu. Na sali szczególnie ważne jest dla niej bezpieczeństwo i odpowiednia technika wykonywanych ćwiczeń a także satysfakcja osób uczestniczących w zajęciach. Pragnie dzielić się i zarażać innych swoją miłością do wszelkich form fitnessu i zdrowego stylu życia.

 

Tina Justyna

Od 16 lat jej pasją jest Taniec Towarzyski w którym osiągnęła klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Na swoim koncie ma wiele wygranych na turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Jej pasją są głównie tańce latynoamerykański ponadto swój warsztat poszerzyła o salsę i bachatę, którą miała szanse bliżej poznać na szkoleniu za granicą.

Na jej zajęciach poznajemy gamę tańców latynoamerykańskich tj. samba, cha cha, rumba, jive a także dwa najgorętsze tańce- salsę i bachatę .