Czym jest trening personalny?

To nic innego, niż indywidualny program ćwiczeń pod okiem doświadczonego instruktora o wysokich kwalifikacjach. Taki sposób pracy z ciałem należy do najefektywniejszych form aktywności fizycznej. Zależnie od Twojej kondycji, potrzeb i warunków fizycznych trening personalny można prowadzić ze zmienną intensywnością jeśli chodzi o czas trwania w minutach oraz ilość spotkań w tygodniu.

Jak przebiega trening indywidualny?

Zaczynamy, jak w przypadku każdej aktywności fizycznej, od rozgrzewki. Po niej następuje właściwy trening, skomponowany specjalnie pod potrzeby danego Klienta. Konieczny jest także finalizujący sesję stretching asystowany, czyli rozciągnięcie mięśni pod okiem trenera.

Jeśli mieszkasz w Aleksandrowie Łódzkim to masz do nas zaledwie kilka kroków. Czas zacząć pracę nad swoim ciałem!

Dlaczego polecamy ten rodzaj ćwiczeń?

Dzięki treningowi personalnemu pod okiem wykwalifikowanego instruktora każdy z nas osiągnie swoje cele treningowe szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie, bez ryzyka poniesienia kontuzji, gdyż nasze działania są w sposób ciągły monitorowane i korygowane. Regularny kontakt z trenerem personalnym pozwoli także we właściwy sposób ocenić postępy i wprowadzić w plan działań poprawki stosownie do naszych potrzeb, jak również utrzymać motywację.

Trenerzy personalni

Artur „ Persiu” Persak

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął  w wieku 12 lat kiedy to jego pasją stała się koszykówka. Szybko osiągnął swój pierwszy sukces dostając powołanie do kadry wojewódzkiej.  W wieku 16 lat przekierował swoje zainteresowania na siłownie i szeroko rozumiane kształtowanie sylwetki. Ta pasja towarzyszy mu do dnia dzisiejszego. Artur w 2018 r. został finalistą sopockich zawodów kulturystycznych w kategorii sylwetka plażowa. Kulturystyka jest jego pasją jednak ponad wszystko stawia na rozwój zawodowy w związku z czym nieustannie bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach i konwentach. Artur zapewnia, że ćwicząc z nim nie ma mowy o rutynie. Treningi są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Emil „ Sikor” Sikorski

Od dziecka interesował się sportem, największe zamiłowanie miał do piłki nożnej. Trenował także piłkę ręczną, dzięki czemu ma doświadczenie w kilku dyscyplinach sportowych. W wieku 17 lat pierwszy raz poszedł na siłownię, zaczęło sprawiać mu to przyjemność i z czasem przerodziło się w pasję. Pokochał pracę z ciałem i ostatecznie został trenerem. Swoje umiejętności miał okazję wykorzystać w pracy z klientami indywidualnymi oraz w grupie prowadząc treningi funkcjonalne. Jego celem jest pomaganie innym w osiąganiu zdrowia, sprawności oraz dobrego samopoczucia.

Specjalizuje się w treningu siłowym, na którym nikt na pewno nie będzie się nudził. Na swoich treningach najbardziej lubi dzielić się swoim poczuciem humoru, profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem. Chce zarażać pasją innych i dzielić się zdobytą wiedzą. Uważa, że klient jest najważniejszy.

Zadzwoń i umów się na trening już dziś! 🙂

nr tel. 789-250-112